طراحی سایت B2B

5 / 10
از 2 کاربر
طراحی سایت B2B

یکی از بزرگترین تجارت های که امروزه در دنیا مطرح شده است، تجارت B2B می باشد.

تجارتی که در معنای فارسی آنرا تجارت بنگاه تجاری با بنگاه تجاری دیگر می نامند.

در این نوع تجارت یک شرکت ارائه دهنده خدمات، یک و یا چندین شرکت تجاری دیگر را در کنار هم جمع می نماید و از خدمات و محصولات آنها برای شرکت خود و یا برای ارائه به مشتریان خود استفاده می نماید.

یکی از بزرگترین نمونه های این نوع تجارت وب سایت علی بابا (Alibaba.com) می باشد که توسط طراحان چینی ایجاد شده است و در این کشور فعالیت دارد.

از نمونه های دیگری که از این نوع تجارت در کشور عزیزمان ایران می توانیم نام ببریم، وب سایت های فروشگاهی و وب سایت های نیازمندی هایی مثل سانیاز و دیجی کالا می باشد، که با استفاده از جمع کردن مشاغل و محصولات متنوع در وب سایت خود، آنها را به کاربران دیگر و مشتریان خود ارائه می دهند.

شما می توانید با همکاری و استفاده از تجربیات شرکت های معتبر طراحی سایت به راحتی وب سایتی با ویژگی های تجارت الکترونیک B2B ایجاد کرده و به بازده مورد نظر خود از آنها دست پیدا نمایید. شرکت طراحی سایت مبنا با توجه به سابقه درخشان در زمینه طراحی انواع سایت های تجاری می تواند همراه خوبی برای شما باشد.

 

ویژگی سایت های B2B:

مهمترین ویژگی که یک وب سایت B2B می تواند داشته باشد، جنبه درآمدزایی آن می باشد. مسلما همکاری چندین بنگاه تجاری در کنار هم باعث افزایش تعداد مشتریان و متعاقبا افزایش فروش برای آنها خواهد شد.

در معنای کلی ویزگی واسطه گری را برای اینگونه سایت ها می توان از جمله ویژگی های سایت های B2B نام برد.

 

مزیت ها و امکانات طراحی سایت های B2B:

  • ایجاد بخش های رایگان تبلیغ برای جذب بیشتر مخاطب
  • ایجاد بخش های ویژه تبلیغ برای داشتن درآمد
  • پیدا کردن آسان شرکت های تولید کننده برای بستن قرار داد
  • دسته بندی های متناسب با مشاغل
  • خرید آسان و بدون واسطه
  • فروش پر سود و بدون واسطه
  • ایجاد بخش ثبت ابداعات برای پیدا کردن محصولات جدید
  • قرار دادن بخش جست و جو بر اساس دسته بندی

 

دلایل موفقیت طراحی سایت B2B:

مهمترین دلیلی که برای موفقیت وب سایت های B2B وجود دارد، پیاده سازی اصولی و حرفه ای اینگونه سایت ها می باشد؛ یعنی اینکه در طراحی سایت تمام موارد مورد نیاز یک تجارت B2B دیده شده باشد و برای آنها فیلد های مشخص و قابل درک برای کاربران در نظر گرفته شده باشد.

نکته مهم دیگری که در طراحی سایت های B2B باید رعایت شود تا این وب سایت ها به موفقیت دست پیدا نماید، رعایت موارد بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می باشد تا این وب سایت ها توسط وتور های جستجو به کاربران معرفی شوند.

در صورت رعایت این موارد وب سایت های B2B به راحتی و در کسری از زمان به موفقیت دست پیدا خواهند کرد.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
*
دسته بندی طراحی وب سایت