طراحی سایت واکنش گرا

7 / 10
از 4 کاربر
طراحی سایت واکنش گرا

وب سایت های واکنش گرا وب سایت هایی می باشند که بر اساس قابلیت جدیدی با نام واکنش گرایی در طراحی سایت، ایجاد شده اند.

همانگونه که از کلمه واکنش معلوم می باشد، به وب سایت هایی واکنش گرا می گویند که دارای واکنشی از خود باشند.

این واکنش و عملی را که قرار است یک وب سایت انجام دهد، تغییر حالت اندازه و سایز صفحه، بر اساس دستگاهی می باشد که با آن وب سایت دیده خواهد شد.

با توجه به کوچک بودن صفحات گوشی های موبایل و تبلت ها به نسبت یک کامپیوتر و لپتاپ، صفحات بازدید شده توسط این دستگاه ها با اندازه ای بسیار کوچک به کاربران نمایش داده خواهد شد.

برای رفع این مشکل متخصصان طراحی سایت چاره ای اندیشیده اند و آن قابلیت واکنش پذیری می باشد، که طبق این قابلیت، وب سایت طراحی شده به اندازه ی صفحه نمایش دستگاه مورد نظر که برای بازدید از سایت استفاده شده است، در می آید، و در فرمتی که توسط طراحان سایت در نظر گرفته شده به کاربران نمایش داده می شود.

 

ویژگی سایت های واکنش گرا:

با استفاده از قابلیت واکنش گرایی ویژگی های متنوعی برای نمایش وب سایت ها به کاربران به وجود خواهد آمد، از جمله این ویژگی ها و مزیت ها را در اینجا به شما معرفی می نماییم:

  • واکنش گرایی نسبت به چرخش ابزار مختلف مثل موبایل و تبلت
  • جلوگیری از نمایش محتوای تکراری
  • نمایش مناسب و اصطلاحا تمیز محتوا
  • صرفه جویی در وقت کاربران برای مشاهده

 

امکانات طراحی سایت واکنش گرا:

 امکاناتی که از طریق طراحی سایت واکنش گرا در اختیار ما قرار می گیرد، فقط در جنبه نمایش محتوا به کاربر استفاده می شود.

ما از طریق این ویژگی می توانیم وب سایت را در قالبی که می خواهیم به کاربران نمایش دهیم. همچنین می توانیم برای دستگاه های کوچکتر مثل گوشی های موبایل و تبلت، قسمت های مختلف سایت را سطح بندی کرده و به ترتیب اولویت دلخواه به کاربران نمایش دهیم.

 

دلیل موفیقت سایت های واکنش گرا:

مهمترین دلیل موفقیت طراحی سایت ها با قابلیت واکنش گرایی این می باشد که این وب سایت ها با توجه به تغییر حالت پویایی که دارند، باعث جذب کاربران نسبت به وب سایت خواهد شد.

این موضوع باعث می شود که کاربران زمان بیشتری را در وب سایت ما بگذراند و همچنین مطالب بیشتری را در سایت ما به راحتی مطالعه نماید، ضمنا باعث ترغیب نسبت به این موضوع خواهد شد که کلیک های بیشتری در وب سایت ما انجام دهد، که این موضوع باعث بهبود وضعیت سئوی وب سایت ما خواهد شد.

 

شرکت طراحی سایت مبنا با توجه به تجربه فراوان در زمینه طراحی سایت و سابقه درخشان در این زمینه، می تواند بهترین وب سایت های حرفه ای با قابلیت واکنش گرایی را برای شما طراحی نماید که جذابیت فوق العاده ای برای کاربران شما داشته باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
*
دسته بندی طراحی وب سایت