طراحی سایت مجله اینترنتی

10 / 10
از 1 کاربر
طراحی سایت مجله اینترنتی

در جهان امروز مردم کل دنیا دیگر علاقه ی زیادی به خرید روزنامه برای مطالعه اخبار روز دنیا ندارند؛ زیرا بسیاری از امکانات دیجیتالی برای این کار ایجاد شده است که جذابیت بیشتری نسبت به مطالعه مجلات و روزنامه ها، برای آنها دارد.

ابزار هایی مثل موبایل ها که امروزه همه مجهز به برنامه ی مطالعه مجلات هستند و مردم می توانند از طریق این برنامه اخبار روز دنیا را از طریق مجلات و روزنامه های معتبر مطالعه نمایند، و همچنین می توانند با خرید اشتراک اینترنتی این مجلات و روزنامه ها، عضو اشتراکی آنها شوند.

بسیاری از مجلات و روزنامه ها نیز با توجه به این رقابت ایجاد شده در دنیای مجازی برای جذب مخاطبین، راه دیگری را در پیش گرفته اند که آن، طراحی سایت برای مجلات و روزنامه ها می باشد.

به این طریق آنها مخاطبان خود را از طریق اینترنت جذب نموده و با ایجاد حق اشتراک برای آنها و همچنین استفاده از بازدید زیاد وب سایت های خود، اقدام به درآمد زایی برای مجله و روزنامه خود می نمایند.

شرکت طراحی سایت مبنا با تجربه طولانی در زمینه طراحی سایت برای انواع مشاغل و کسب و کار، می تواند بهترین وب سایت را برای مجله شما طراحی نماید که با توجه به علم روز طراحی سایت بوده باشد و همچنین در جذب کاربران و مخاطبان نیز تاثیر زیادی داشته باشد.

 

ویژگی طراحی سایت مجله اینترنتی:

ویژگی اصلی که این وب سایت ها دارا می باشند، همانگونه که از فلسفه به وجود آمدن روزنامه ها و مجلات پیدا می باشد، انتشار اخبار و حوادث و داستان های روزانه و عام پسند می باشد.

در وب سایت های مجلات اینترنتی ما می توانیم با استفاده از تنوع فوق العاده این دسته از مطالب و همچنین پر بازدید بودن آنها، باعث جذب مخاطبان زیادی به وب سایت خود شویم و این امر و بازدید زیاد وب سایت، باعث افزایش جنبه های درآمد زایی وب سایت برای ما خواهد شد.

 

امکانات سایت مجله اینترنتی:

با توجه به طراحی سایت مجلات اینترنتی، امکانات متنوعی برای یک مجله خبری و گزارشی ایجاد می شود، همچنین امکاناتی نیز برای مخاطبان آنها نیز ایجاد می شود که در ذیل می توانیم تعدادی از آنها را مطالعه نمایید:

  •  فروش آنلاین مجلات و روزنامه و یا خبرنامه
  • ارائه آرشیو روزنامه ها و مجلات
  • ثبت نام خوانندگان و هواداران
  • ارائه مجلات و روزنامه تاریخ روز 
  • ایجاد بخشی برای نگارش مخاطبان در سایت، با نمایش عمومی برای جذب مخاطبان بیشتر
  • امکان ثبت نام در نرم افزار های ارائه دهنده روزنامه ها برای گوشی های تلفن همراه
  • فروش محصولات فرهنگی با نام روزنامه و مجله
  • دریافت تبلیغات از شرکت های تجاری در قالب تبلیغات برای مجله الکترونیک

 

دلایل موفقیت وب سایت های مجلات اینترنتی:

با توجه به اینکه در دنیای امروز بسیاری از مردم برای بازدید از صفحات محبوب خود در اینترنت از گوشی های تلفن همراه استفاده می نمایند و با توجه به اینکه در تمامی زمان ها این ابزار در دسترس آنها می باشند، وب سایت های مجله های اینترنتی می توانند با تبلیغات موثر در دنیای اینترنت به راحتی محبوب شده و جزء صفحات مورد بازدید اکثر مردم علاقه مند با اخبار روز شوند.

البته برای رسیدن به این موفقیت باید در طراحی سایت مجلات اینترنتی موارد و اصول حرفه و بهینه سازی سایت را رعایت نماییم و همچنین اصول HEO و چیدمان و گرافیک اینگونه صفحات اینترنتی، نکته بسیار مهمی است که حتما باید آن را نیز رعایت نماییم.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
*
دسته بندی طراحی وب سایت