طراحی سایت انتشارات

10 / 10
از 1 کاربر
طراحی سایت انتشارات

در جهان پیشرفته امروز، مردم دنیا علاقه ای به مطالعه از روی کتاب و کاغذ را کم کم از دست داده اند و علاقه مند به مطالعه از روی کتاب های دیجیتال و نسخه های الکترونیک کتاب ها از طریق دستگاه هایی مثل موبایل و تبلت و لپتاپ های شخصی خود می باشند.

با توجه به این نوع نگرش مردم در دنیا و عوض شدن نوع صلیقه آنها در مطالعه، کمپانی های انتشارات کتب با هدف معرفی خود در اینترنت و همچنین استفاده از جذب مخاطبان علاقه مند به کتاب های الکترونیک در اینترنت، اقدام به طراحی سایت حرفه ای نموده اند.

انتشارات مختلف از طریق وب سایت خود، توانسته اند اقدام به فروش کتب به صورت کتاب های چاپی و کتابهای الکترونیک نمایند.

این اقدام موثر انتشارات مختلف، باعث افزایش فروش آنها در فروش هر دو نوع کتاب شده است، که می توان گفت با توجه به اینکه در دنیای امروز تمام خرید و فروش ها از طریق اینترنت انجام می شود، طراحی سایت راه حل مناسبی برای تمام مشاغل محسوب خواهد شد که مقدار فروش خود را حفظ کرده و یا اثر بخشند.

شرکت طراحی سایت مبنا با توجه به سابقه طولانی و درخشان در زمینه طراحی سایت، می تواند بهترین انتخاب شما برای طراحی سایت انتشارات باشد، که با روش های حرفه و متد روز طراحی سایت، کمک شایانی به حفظ و رونق کسب و کار شما نماید.

 

ویژگی های سایت انتشارات:

وب سایت های انتشارات با توجه به تعدد انواع کتاب های چاپ شده، مهمترین ویژگی که باید دارا باشد، داشتن دسته بندی مناسب و مشخص برای کاربران و نیز امکانات جستجوی پیشرفته باشد، تا از این طریق کاربران به راحتی بتوانند در مورد و زمینه مورد علاقه خود، کتاب مناسب و مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نماین.

با توجه به این ویژگی ما می توانیم نظر کاربران را به وب سایت خود جلب نماییم و باعث ماندگاری آنها به عنوان مشتریان وفادار، برای وب سایت خود شویم.

برای رسیدن به این ویژگی و همچنین جلب نظر مشتری از طریق روش های حرفه ای بازاریابی و گرافیکی، بهترین راه استفاده از روش های حرفه ای طراحی سایت و همکاری با شرکت های معتبر طراحی سایت می باشد.

 

امکانات طراحی سایت انتشارات:

با توجه به تمام موارد گفته شده در بخش ویژگی های وب سایت های انتشارات، طراحی سایت برای این کمپانی ها، امکاناتی ایجاد می نماید. از جمله این امکانات:

  • فروش اینترنتی کتاب
  • فروش اینترنتی کتاب های PDF
  • اخبار در مورد کتاب ها و تاریخ نشر آنها
  • اخبار در مورد نویسنده ها و بیوگرافی نویسنده ها
  • جذب مشتری و بازاریابی برای کتاب ها
  • انتشار خلاصه ایی از کتاب ها برای جذب مخاطب
  • تبلیغات موثر در مورد کتب و مجلات
  • انتشار مقالات لاتین و درخواست همکاری از مترجمین برای انتشار نسخه ی فارسی

 

دلایل موفقیت وب سایت های انتشارات:

برای رسیدن به موفقیت در طراحی سایت انتشارات، باید اقدام قابل توجه ای در زمینه بهینه سازی سایت خود انجام دهیم.

مثلا باید وب سایت ما به گونه ای برای موتورهای جستجو بهینه سازی شود که در سرچ کلماتی مانند فروش اینترنتی کتاب و ... وب سایت ما در صفحه ی نخست لیست پیدا شده، قرار داشته باشد، تا از این طریق وب سایت ما بازدید کنندگان فراوانی پیدا نماید.

در این صورت ما می توانیم کاربرانی را که هدفمند درباره زمینه فعالیت ما، به دنبال موردی می باشند، تبدیل به مشتریان خود نماییم.

شرکت طراحی سایت مبنا با توجه به سابقه درخشان در زمینه بهینه سازی سایت و طراحی حرفه ای سایت، می تواند بهترین همراه شما برای طراحی سایت انتشارات باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
*
دسته بندی طراحی وب سایت