ماژول پرداخت آنلاین

7 / 10 از 7 کاربر

ماژول پرداخت آنلايندر دنیای دیجیتالی و اینترنتی امروز، پرداخت های بانکی و وجهی، جای خود را به پرداخت های آنلاین و اینترنتی داده است.

کاربران با استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی بانک ها، میتوانند مبلغی را به حسابی که مدیر سایت ثبت کرده است پرداخت نمایند.

روش کار برای ایجاد ماژول پرداخت آنلاین بدین صورت است:

  1. نمایش بخش پرداخت در سایت که هم میتواند جزئی از سیستم فروشگاه اینترنتی باشد و هم به صورت مستقل از ماژول پرداخت آنلاین در سایت استفاده شود.
  2. درخواست مدیر سایت از سایت ای نماد یا نماد الکترونیکی (Enamad.ir)
  3. بعد از تایید سایت اینماد، درخواست درگاه توسط صاحب و مدیر سایت به بانک مورد نظر خود (بهترین بانک های در زمینه پرداخت با توجه به تجربه ما، بانک پاسارگاد و ملت هستند)
  4. قرار دادن کدهای بانک در سایت

ماژول پرداخت آنلاین 2 گزینه اصلی دارد: مبلغ و شماره فاکتور واریز

جدا از این دو گزینه اجباری برای پرداخت آنلاین میتوان مشخصات واریز کننده، تاریخ واریز، وضعیت پرداخت موفق و ... را در این ماژول قرار داد.

ماژول پرداخت اينترنتي

ماژول پرداخت آنلاین امروزه برای اکثر سایت ها اولویت پیدا کرده است چرا که به دلیل گسترده شدن پرداخت آنلاین در فضای اینترنت کشور، کاربران کم کم به پرداخت آنلاین و خرید اینترنتی عادت کرده اند. زیرا این امر میتواند سرعت کار آنها را بسیار افزایش دهد.

مجوز فروشگاهمجوز پرداخت از وب سایتپرداخت آنلاینپرداخت انلاینپرداخت آنلاین برای سایتپرداخت آنلاین چیستپرداخت آنلاین چگونه استماژول پرداخت انلاین برای سایتماژول پرداخت آنلاین چیست؟پرداخت بوسیله سایتواریز مبلغ به سایتواریز کردن مبالغ بوسیله سایتپرداخت آنلاین چطور کار میکند؟واریز به حساب سایتپرداخت با سایت چطوری است؟درگاه اینترنتیدرگاه پرداخت اینرنتیدرگاه پرداخت چگونه کار میکندپرداخت بوسیله درگاه بانک چطوری استدرگاه بانکی برای سایتدرگاه بانک های عضو شتابدرگاه بانک ها برای سایتدرگاه چیست؟درگاه بانک چیست؟پرداخت اینترنتی چگونه استپرداخت اینترنتیپرداخت آنلاین و اینترنتیپرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانک های عضو شتابپرداخت چگونه استپرداخت سایت چطوری می باشد؟پرداخت بوسیله سایت اینترنتیپرداخت بوسیله کارت های عضو شتابپرداخت اینترنتی با عابر بانکپرداخت کارت به کارت اینترنتی با سایتای نمادenmadenmad.irسایت نماد اعتماد الکترونیکیwww.enamad.irenamad.comمجوز سایتاینماد
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
*
دسته بندی طراحی وب سایت